Vyplňte email a koukněte se zdarma na video:

Jak na bezproblémový porod?
Metoda tří klíčů

Shlédnout video zdarma

Příspěvky zdravotních pojišťoven

Většina zdravotních pojišťoven na předporodní kurzy ženám přispívá. Výše příspěvku je dána tím, zda čerpáte i jiné nadstandardní platby.

Zdravotní pojišťovna Ministerstva Vnitra ČR - ZPMVČR 211

Zdravotní pojišťovna Ministerstva Vnitra Na stránkách pojišťovny vyplníte formulář, vytisknete a pošlete poštou spolu s potvrzením o zaplacení kurzu a kopií první strany těhotenského průkazu.
Příspěvek je ve výši až 800 Kč.

Odkaz na web je ZDE

Všeobecná zdravotní pojišťovna - VZP 111

Všeobecná zdravotní pojišťovna Na stránkách pojišťovny se zaregistrujete do Klubu pevného zdraví.
Příspěvek je ve výši až 1000 Kč.

Odkaz na web je ZDE

Oborová zdravotní pojišťovna - OZP 207

Oborová zdravotní pojišťovna Dvě možnosti čerpání.
a) Vytištěním formuláře, jeho vyplněním a posláním spolu s kopií první strany těhotenské průkazky a kopií účtenky na adresu pojišťovny. Výše příspěvku až 1300 Kč.

b) Přes VITAKARTU - vše se vyřizuje elektronicky, možnost příspěvku až do výše ceny kurzu. Možnost počkat s proplacením až po narození miminka, kdy se načtou body za jeho registraci.

Odkaz na web je ZDE

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR - VOZP 201

Vojenská zdravotní pojišťovna V rámci programu Maminka pojišťovna přispívá mimo jiné na předporodní kurzy. Na stránkách pojišťovny si stáhnete žádost, vytisknete ji a vyplníte. Pošlete poštou spolu s potvrzením o zaplacení kurzu a kopií první strany těhotenského průkazu.
Příspěvek je ve výši až 800 Kč.

Odkaz na web je ZDE

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna - ČPZP 205

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna V rámci balíčku Manažerka mateřství přispívá pojišťovna až 1000 Kč. Po předložení potvrzení o zaplacení kurzu, kopie výpisu z bankovního účtu, občanského průkazu a kopie první strany těhotenského průkazu. Nárok je možné uplatnit nejpozději do dvou měsíců od vystavení dokladu o zaplacení.

Odkaz na web je ZDE

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna - RBPZP 213

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Na stránkách pojišťovny si stáhnete Tiskopis k proplacení nadstandardů, vytisknete, vyplníte a pošlete poštou spolu s potvrzením o zaplacení kurzu, kopií výpisu z bankovního účtu a kopií první strany těhotenského průkazu.
Příspěvek je ve výši až 700 Kč.

Odkaz na web je ZDE